U SHIT

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Shk 13:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
U SHIT 3 100 EUR
“E SHITUR” 3 400 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford Focus C-Max “Titanium” 1.6 Diesel (Super ekonomik)i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2009!180Mije KM Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Tavan komplet Panoramik kambio manuale Clima tronic bi zona(funksional) kasetofon me CD player MP3 dhe AUX Origjinal nga fabrika Pilot Automatik (Cruise-Control)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama antisolar me refleks blu Disqe alumini origjinal titanium 8airbag ABS 4 xhama elektrik Etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
Okazion!Fiat 500 Gaz-Benzine Panorama Sapoardhur 09 4 200 EUR
❌U SHIT❌ 3 700 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione