Focus c max Full opsion

2 500 EUR

Shitet nga: Fordi 05 Gush 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Makin ne gjendie shum te mire sapo ardhur nga italia.makina esht full opsion model Chia me motorr 2.0 140 hp me 6 marsha para. Me navi te mall. km origjinale serviset e bera gjithmon ne koh tek fordi.ju murpresim ta provoni dhe kontrolloni.makina esht pa dogan.flm
Leaflet
Në fillim