SHITET FORD FOCUS C-MAX 2007

3 700 EUR

Shitet nga: Tani 19 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford focus c-max 1.6 benzin-gaz.Makina ka dokumenta te rregullta per 1 vit.Eshte ne gjendje super per cfardo lloj prove.Shum ekonomike dhe komode.Cmimi pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim