Shitet Ford Focus C-max 1.6 benzin-gaz 2007

4 300 LEK

Shitet nga: Tani 24 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Shitet ford focus c-max 1.6 benzin-gaz 2007.Makina disponon dokumenta te rregullta per 1 vit.Eshte e sapotarguar.Shume ekonomike dhe komode.Eshte ne gjendje super per cfardolloj prove.Cmimi pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim