Shitet Ford focus C-max 1.6 benzin-gaz 2007

4 300 LEK

Shitet nga: Tani 04 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford Focus C-max 1.6 benzin gaz 2007.Makina disponon dokumenta te rregullta per 1 vit.E sapo targuar.Eshte ne gjendje super per cfardo lloj prove.Shume ekonomike dhe komode.Cmimi pak i diskutushem.
Leaflet
Në fillim