Shitet Ford Focus C-max 1.6 benzin-gaz 2007

4 400 LEK

Shitet nga: Tani 29 Jan 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Shitet ford focus c-max 1.6 benzin gaz tittanium 115cv shum ekonomike ideale per familje dhe shum komode super ne gjendje. sa eshber kiti i rripave te motorrit dhe pomp uji vaj filtra te gjitha ska asnje nevoj per sherbime. E sapo targuar me dokumenta te rregullta per nje vit. Cmimi pak i diskutushem. Tel.0676994272
Leaflet
Në fillim