Ford Focus c-max 1.6 benzin-gaz 2007

4 700 LEK

Shitet nga: Tani 14 Jan 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Shitet Ford focus c-max 1.6 benzin gaz me dokumenta te.rregullta per 1 vit.Makina sapo eshte pajisur me targa te reja.Shume ekonomike dhe komode.Eshte ne gjendje super per cfardo lloj prove.Cmimi pak i diskutushem.
Leaflet
Në fillim