Shitet

5 000 LEK

Shitet nga: Elios Sot 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Shitet kasetofon SONY MP3 per focus - c max - fiesta - fusion - etj , ne gjendje perfekte pune dhe te paisur me codin perkates .cmimi 5000 mije lekè te reja copa
Leaflet
Në fillim