Ford fokus C-max

2 600 EUR

Shitet nga: Lila 24 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Shitet ford fokus C-max.. ne gjete shum te mir motorrike ,xhenerike si dhe estetike. Motoorr 1.6 nafte teper ekonomike
Leaflet
Në fillim