FORD FOCUS C-MAX

0 EUR

Shitet nga: FORDI Dje 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
SHES FORD FOCUS C-MAX NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE TE PAGUARA PER NJE VIT, KAMBIO AUTOMAT, 1,6 FUQIA MOTORRIKE, ME NAFTE, ABS, AIRBEG, FRENA DORE ELEKTRIKE, DISQE SPORT, KLIMA ME EKRAN, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, VERSIONI GHIA, 2 ÇELESA ORIGJINALE.MUNDESI NDERRIMI.
Leaflet
Në fillim