4400 euro.

4 400 EUR

Shitet nga: Toska Dje 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Ne gjendje shum te mir.benzin gaz.impianti akoma brenda garancis.me te gjitha opsionet dhe shum e vecant ne llojin e vet.clima.baxha.sendile me ngrohje.ksenon.biksenon.pilot automatik..goma te reja te sapo vena etj.dok te rregullta deri ne tetor.
Leaflet
Në fillim