FORD C-MAX GHIA .2006 1.8 Diesel

Shitet nga: Lani 11 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus C-Max
FORD C-MAX 1.8 TDCI-NAFTE
-VITI I PRODHIMIT 12. 2005
-250 000 KM ME LIBER
- 4+1 VENDE
- Kambio MANUALE 5 MARSHE, Ngjyrë gri ,
-Klima
-RADIO-CD Sony ORIGJINALE E FORDIT
-KOMANDA TE TIMONI + PILOT AUTO
- 4 xhama elektrike
-PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROHJE & ANTI VERBUESE
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, ,
-Sediljet e shoferit elektrik me ngrohje dhe ngritje në lartësi e c'do niveli.
-8x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGRIHET SIPAS DESHIRES PERSONIT
-2 Çelësa, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme
+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
Sensor parkimi mbrapa .
Perde origjinale te vete makines per xhamat mbrapa
Dokumenta te rregullta te paguara deri ne 02.2020
Makina shitet per arsye mos perdorimi pasi nuk jetoj me ne Shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim