FORD FIESTA 1.6 ECONETIC☘DIESEL VITI 2010 OKAZION!

0 EUR

Shitet nga: Keli Sot 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
FORD FIESTA 1.6 NAFTE ECONETIC☘VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUAR/SHUME EKONOMIKE ME KONSUM 4-LITRA/MODEL ME INJATORET E RINJ JO-DIFEKTOZ!!
NGJYRA BLU PERLE SHUME E VECANTE
SALLON ROBE ME DIZENJO/DRITA XENON KLIMA DIXHITALE ,AIRBAG/ABS/SENSORE DRITE DHE SHIU/TELEFON/AUX/B-TOOTH MP3/KOMANDA NE TIMON/ VOICETRONIC-KOMANDA ME ANE TE ZERIT/XHAMA TE ZINJ,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE/GOMA TE REJA/ MAKINA NUK KA NEVOJE PER ASNJE
SHERBIM/E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA/NE GJENDJE PERFEKTE/ GATI PER TARGIM.156 000 KM ORIGJINALE!!
E GATSHME PER CDO LLOJ KONTROLLI!!
TEL:0699316508.
Leaflet
Në fillim