Shitet ford fiesta 2100 euro

2 100 EUR

Shitet nga: Gusti 18 Shk 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Kam per te shitur nje ford fiesta 1.4 benzin viti 2006 kambjo manuale makine ekonomike familjare dhe e rehatshme
Me dokumenta te paguara deri ne korrik 2020
Shitet per arsye se dua te marr nje me kambjo automat
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim