Okazion Ford Fiesta TDCI 2004 1.4 Nafte

2 200 EUR

Shitet nga: elton 26 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Shitet Ford Fiesta 2004 TDCI 1.4 Nafte kambio manuale, xhama elektrik,
impiant muzike me usb, goma te reja 90%, me kondicioner, ne gjendje shum te mire pune dhe teper ekonomike,e gatshme per ç’do lloj prove, çmimi 2200 Euro. Tel 068 35 64 933
Leaflet
Në fillim