Ford Fiesta -96

800 EUR

Shitet nga: Ford 02 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 3 600 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Coupe
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Shitet ford fiesta ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike 1.2 kubik motorr zetek 16V shitet per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim