Ford-Fiesta 1.4 -03

2 000 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Ardian 02 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Makina eshte ne gjendje te mire.Dhe e ardhur nga Gjermania
Ardian
Leaflet
Në fillim