Fiesta 1.2 benzin

1 700 EUR

Shitet nga: Arti 05 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Shitet ford fiesta 1.2 benzin me dokumenta te paguara.64.000 kilometra orgjinale,shum e paster si nga jasht dhe nga brenda,te gjitha sherbimet te sapo kryera.
Shum ekonomike,e perdorur me merak..
Per me shum informacion kontaktoni ne numrin: 0696393580
Leaflet
Në fillim