⚠️⚠️Okazionn Ford Fiesta 1.4 Nafte Super Ekonomik

3 200 EUR

Shitet nga: Arnold 07 Pri 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte ,Viti Prodhimit 2007 ,Sherbime te Sapo Bera ,Letra te Paguara per nje Vit ,Disje 16 Origjinal Fordi Fiesta ,Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana xhenerike dhe estetike ,Mund ta kontrolloni ku te doni ,Cmimi Diskutueshem
Leaflet
Në fillim