FORD FIESTA viti 2011. 1.6 nafte econetic TDCI

4 800 EUR

50 000 EUR

Shitet nga: Donald 27 Jan 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Shitet ford fiesta 1.6 nafte econetic tdci kamjo manuale pilot atomatik KM 97 MIJE
Shum ekonomike dhe shum e shpejte
Kamjo manuale
Leaflet
Në fillim