U SHIT

2 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Korr 16:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 500 EUR
Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel 2010 4 400 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 6 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Shitet Ford Fiesta 1.4 diesel 146 mije KM origjinale e sapoardhur me dogane te paguar DHE E SAPO TARGUAR me cdo gje te paguar per nje vit!makina disponon kondicioner funksional ABS 6 airbag antifurt origjinal me alarm fabrike tapiceri ngjyre gri shum e paster kasetofon origjinal me CD player 4 goma te reja etj
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
U SHIT 10 000 EUR
U SHIT 2 850 EUR
U SHIT 5 500 EUR
Në fillim