FORD FIESTA 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2007

3 200 EUR

Shitet nga: FORD FIESTA Sot 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
SHITET FORD FIESTA 1.4 DIESEL KAMIO AUTOMAT VITI 2007 ME.DOGANE TE PAGUAR MAKINA ESHT NE GJENDE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.SHERBIME TE BERA GOMAT E REJA DISPONON KOMPJUTER BOARDI KOMANDA NE TIMON APJE MBYLLJE QENDRORE ME KLIMA ETJ.
FORD FIESTA
0697777036
Leaflet
Në fillim