Ford Fiesta 1.4 TDci

4 000 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: Gabriel 31 Maj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI ! Ford Fiesta viti 12/2008 1.4 Tdci , gjendje shum e mire me 100 000 km origjinale me garanci , e importuar nga gjermania ,letra te sapoprera me kualidimin dhe siguracion deri me date 22.11.2020 , e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj !
Gabriel
0692278808
Leaflet
Në fillim