Ford fiesta okazion

2 300 EUR

Shitet nga: Din 27 Jan 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Okazion shitet ford fiesta e sa po ardhur dhe e sa po targuar e sjelle ne rruge toksore gjermani-shqiperi,viti prodhimit 2006 motorr 1.3 benzine makina eshte ne gjendje prefekte dhe gati per cdo lloj prove
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim