FORD FIESTA 2003 1.4 BENZIN MANUAL ME DOGAN TE PAG

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Makina 29 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
OKAZION SAPO ARDH FORD FIESTA 1.4  BENZIN  VITI 2003 SUPER EKONOMIKE 3.5 L PER 100 KM NGJYRA E BLU METALIXATO  SHUME E PASTER SI NGA LLAMARINA DHE NGA TAPICERIA MAKINA  ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA DHE ESHT NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE MUND TA KONTROLLONI TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR MAKINA ESHTE EURO 3  ESHT ME TE GJITHA PARAMETRAT QE KERKOHEN NEPER PIKAT E KONTROLLIT TE MAKINAVE KESHTU QE ESHT SUPER MAKINA ESHT ME KAMIO MANUALE  ME AIRBAG ABIES RADIO CD PLAYR BOARD ME TELEKOMANDA NE TIMON ESHT SUPER CMIMI ESHT I DISKUTUSHEM PER ME SHUM INFO KONT 0699519230 JU FLM
Leaflet
Në fillim