ford fiesta '07 1.4 nafte

3 800 EUR

Shitet nga: ford 12 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Makina ne gjendje perfekte me cdo sherbin te kryer , duke perfshire ai motorrike fhe xhenrike . Disqe sport 15' dhe goma te reja para mbrapa . Kambio manuale dhe mottorr 1.4 , dhe shum ekonomike ..
Leaflet
Në fillim