OKAZION- Ford Fiesta-1.4

Shitet nga: C2 07 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta

Shitet Ford Fiesta ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike , goma te reja .Vaj filtra te bera! Taksat te paguara deri ne Maj 2020 . Kilometrat :150 mije Viti i prodhimit 2007 Ekonomike! Motor 1.4 nafte E gatshme per cdo prove SHITET PER ARSYE Mosperdorimi ''Ska nevoj per asnje sherbim''.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim