Okazion Ford Fiesta 1.2 gas benzin e sapo targuar

Shitet nga: Ford 06 Tet 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet ford fiesta 1.2 benzin gas viti 2011 e sapo ardhur dhe e targuar me letra te paguara per nje vit inpianti i shenuar ne librez te mietit makines sa po jan ber te gjitha serviset e gacme per cdo lloj prove nr 0692458266 cmimi 5200 i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim