Ford Focus 1.6TDCI 2005

3 500 EUR

Shitet nga: Vladimir 11 Jan 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fairlane
Shitet Ford Focuc 1.6TDCI Nafte i vitit 2005. Shume ekonomik 5.5litra/100 kilometra.Ne gjendje te shkelqyer motorrike si dhe xhenerike. SHitet 3500euro i diskutueshem pak
Vladimir
0685399990
Leaflet
Në fillim