U SHIT FLM MERRJEP.AL Ford 1.6 nafte Viti '2009 .

4 700 EUR

5 300 EUR

Shitet nga: Florjan 04 Pri 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fairlane
🚘Ford Focus TITANIUM
📅Viti 2009
⛽️1.6 Nafte
🕹Kamio Manuale
💶Cmimi 5200€ I Diskutushem
🇮🇹I sapo Ardhur nga Italia
🇦🇱Dogan e paguar
🚘Gjendje Perfekte
🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar.
🚘Makina Posedon:
✅ABS
✅SRS 4 Air Bag
✅Xhama elektrik
✅Pasqyra elektrike
✅navigator audio cd.
✅2 Celsa
✅Kondicjoner
✅Drita anti mjergull
✅Disqe Alumini 16 Goma 80% . kamera mbrapa sensor usb gps etj,
Florjan
0675655555
Leaflet
Në fillim