Shitet ford explorer xlt

Shitet nga: Arben 14 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Explorer
Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha sherbimet e kryera dhe impiant gazi.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim