Ford Explorer Limited Edition

Shitet nga: Ford 10 Sht 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Explorer
Ford Explorer Limited edition 4.4 benzin gas . Makina e sapoardhur nga amerika . Impjant gazi 1200€ me 2 vjet garanci . 4x4 auto . Sallon meshine sedilje elektrike me ngrohje . Klima me 2 zona . Baxho . Pilot automatik . Dirtat bixenon auto . Xhama te zinj origjinal . Dvd para dhe mbrapa usb aux . Kamer parkimi super full . Makina eshte ne super gjendje me te gjitha sherbimet e kryera goma te reja gati per cdo lloj prove . 6500€ I diskutushem + mundesi nderimi + - diferenca
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim