Ford Escort

1 200 LEK

Shitet nga: Mmmm 04 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
Shitet makina ne gjendje shum te mire xhenerike
Makina si jashte dhe brenda esht shum e mbrojtur
Xhama elektronik
4 gomat te reja
Vaj filtra te sapo nderuar
Me karta te vlefshme deri ne tetor 2020
Leaflet
Në fillim