Ford ecosport

15 000 EUR

Shitet nga: Sadik 14 Gush 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
EcoSport
Shitet ford ecosport 2015 me letra italiane ka nje jav qe ka hyr ne shqipri 1,5 naft ka 99000 km ka kambio manuale pasqyra dhe xhama elektrik makina esht full option
Leaflet
Në fillim