Ford Eco Sport Okazion!!

19 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Albanian Motor Company 29 Maj 09:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Albanian Motor Company
Shitet Ford Transit Van 5 000 EUR
Shitet Citroen C5 5 000 EUR
Shitet Sprinter me Frigorifer Okazion! 9 500 EUR
Rang Rover Evoque Full!! 45 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
EcoSport
Shitet Ford EcoSport St Line
Viti Prodhimit 2019, 1.0 EcoBoost, Automat,
Makine Koncesionari ne gjendje perfekte 15.000 km!!
Ndezje/Fikje me buton, Fshireset e xhamit me Sensore, Feneret me Sensore, , pasqyrat e jashtem elektrike, me ngrohje dhe me sinljal te integruar, Disqe Alumini 16”, ABS, ESP, HLA(ndihmues per nisjen ne malore), RSC(Sistem kunder permbysjes), Ndricim LED perpara, 6 Airbag, Timon Elektro-Hidraulik, Ndezje deri ne -25°C, Ajer i Kondicionuar me kontroll Automatik, Komjuter Bordi, Timoni me veshje Lekure, Pilot automatik, Limitator shpejtesie, Sistem Audio me Ekran 6.5”(touchscreen),SYNC3, Bluetooth, 7 Bokse, 2 porta USB, komanda ne timon, komanda zanore, Sediljet Gjysem Lekure(gri e erret)
Cmimi 19.500 Euro
Albanian Motor Company
Albanian Motor Company eshte importues i autorizuar nga Ford per shitjen e makinave dhe pjeseve origjinale te markes Ford. Ne operojme ne tregun vendas qe prej vitit 2003. Qe prej vitit 2010 Ford eshte marka me e shitur e makinave te reja ne Shqiperi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Tirane - Durres KM 10 (1,32 km) Kashar Tregoje në hartë
+355692031670
Albanian Motor Company
  Online
+355692031670

WhatsApp:
+355692031670
Leaflet
Albanian Motor Company
Shitet Ford Transit Van 5 000 EUR
Shitet Citroen C5 5 000 EUR
Shitet Sprinter me Frigorifer Okazion! 9 500 EUR
Shitet Ssangyong Korando Okazion! 21 500 EUR
Në fillim