Shitet ose ndrohet

1 234 567 899 EUR

Shitet nga: Ford 05 Shk 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
EcoSport
Ford escort.... disponon 4 dyer ...xhama elektrik ...motorr 1.4 benxin ...kasetofon cd mp3 aux ... disqe alumini .... dekumentat e dorzuara para nje viti... mund dhe te terhiqen ... ose shitet sic esht dhe pa dekumenta .... ose ndrohet me makin me letra plus difwrencwn nga un whetsap... tel...
Leaflet
Në fillim