Ford c max dizel 2005

0 EUR

Shitet nga: Jorgi 27 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
Shitet Gjendja e shkelqyer letrat der 24tetor 2021
Makina eshte full option navi komanda ne timon limitator shpejtesie serdilje me ngrohje/fryrje
Me klima bizon, me xhama dhe perde te zinj origjinal nga fabrika nr tel: 0692994202
Leaflet
Në fillim