FORD C-MAX

3 300 EUR

Shitet nga: titi 04 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
ford focus c-max ghia viti 2004 1.6tdci 167.000 km letra tr paguara per nje vit deri ne mars 2018 sherbime te bera ste te rrypit te fazes vaj filtra po ashtu dhe xhenerike ne gjendje shum te mire .shitet 3300 € nr .0698944328.
Leaflet
Në fillim