Ford C Max Okazion !!!

16 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Albanian Motor Company 29 Maj 09:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Albanian Motor Company
Shitet Ford Focus Okazion! 11 500 EUR
Shitet Ford Transit Van 5 000 EUR
Shitet Citroen C5 5 000 EUR
Shitet Sprinter me Frigorifer Okazion! 9 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
Shitet Ford C Max, Viti prodhimit 2016, 48.000km, motorr 1.5 Nafte Automat, ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike, e blere ne koncesionar e mbajtur nga 1 pronar
Full Option: Navi 8", Kamera Parkimi+ Sensore, Klima Automatike 2 Zona, KeyLess, Tavan Panoramik etj

Cmimi 16500 Euro
Albanian Motor Company
Albanian Motor Company eshte importues i autorizuar nga Ford per shitjen e makinave dhe pjeseve origjinale te markes Ford. Ne operojme ne tregun vendas qe prej vitit 2003. Qe prej vitit 2010 Ford eshte marka me e shitur e makinave te reja ne Shqiperi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Tirane - Durres KM 10 (1,32 km) Kashar Tregoje në hartë
+355692031670
Albanian Motor Company
+355692031670

WhatsApp:
+355692031670
Leaflet
Albanian Motor Company
Rang Rover Evoque Full!! 45 900 EUR
Shitet VolkswagenPassat 2008 ! 6 500 EUR
Shitet Citroen C5 5 000 EUR
Shitet Sprinter me Frigorifer Okazion! 9 500 EUR
Në fillim