Ford C max 2011

7 000 EUR

Shitet nga: Marko 08 Korr 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
Ford C max 1.6 Nafte
Viti 2011
Makina eshte ne gjendje shum te mir e perdorur nga nje person
eshte ekonomike ne qytet , e rehatshme per rrug te gjata , kambio manuale
me sensor parkimi , (aux, bluetooth , CD )
tavan xhami panoramik , bagazhi hapet dhe mbyllet me buton. 220 mije KM
Cmimi 7000 euro
nr tel. 0682009777
Leaflet
Në fillim