Ford C-Max 1.6 naft

3 500 EUR

Shitet nga: Ford 05 Korr 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
Shitet ford c maks 1.6 naft viti 2004 version xhio ne gjendje perfekte me klima komando timoni pkompjuter bordi pilot automatik xhama dhe pasqyra elektrike perde origjinale mbyllje qendrore disqe alumini 113 mij km te vetat e gacme per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim