FORD C MAX 1.6 NAFT 2009 me dogan Zvicra

Shitet nga: ford Sot 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 EUR   3 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
Ford c max 1.6 NAFT 2009 Zvicra me dogan te paguar
me kondicioner KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb aux telephone ,xhama te zi original
Gjendje perfekte gati per targa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim