Ford C Max 2007...TITANIUM

Shitet nga: Ford C Max 2007 Sot 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
Shitet ..Ford C Max .... TITANIUM...2007...Me dogane te paguar...Ardhur nga Italia...Ne gjendje te perkryer...Motori eshte 1.8 Nafte..Me te gjitha sherbimet e kryera ne Itali...Bateri Varta...Goma te 4 te reja..Vaj filtro te bera.Tavan xhami..Kasetofon MP3...AC...Konsum minimal.. Sallon gjysem meshini..Ideale per ate qe do 1 makine te madhe dhe nuk do te shpenzoje shume..Cmimi eshte i diskutushem pak.Pasi eshte okazion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim