❌E SHITUR❌

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 19 Sht 20:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT 1 700 EUR
U SHIT 3 800 EUR
U SHIT 5 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
Shitet Ford Focus C-Max “Titanium” 1.6 Diesel (Super ekonomik dhe shum e shpejte) i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2009!179 Mije KM Origjinale!Makina disponon kambio manuale Clima tronic bi zona(funksional) kasetofon me CD player MP3 dhe AUX Origjinal nga fabrika ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama antisolar me refleks blu Disqe alumini origjinal titanium me 4 Goma te reja (Pirelli) 12 Airbag ABS 4 xhama elektrik Etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 900 EUR
U SHIT! 5 900 EUR
U SHIT 2 600 EUR
U SHIT 4 500 EUR
Në fillim