*C Max 1.6 Nafte 2010* km 169.452!Dokume Nent 2020

Shitet nga: Ford c max Sot 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
Shitet Ford c max 1.6Nafte me 169.452km ! Xhama te zinj ! Mjeti ka 2 celsa original te dy me pult per komandim ne distance !Makina eshte mjafte ekonomike dhe komode ,e sapo ka ardhur nga jashte ,ne Nentor 2019 ! Prodhim i Dhjetor 2010 ! Makina ka dale ne qarkullim Korrik 2011! Makina sapo u targua te gjitha dokumentat i ka te prera per nje vit , deri ne Nentor 2020 ! Ne foto kemi pasqyruar targat e huaja te makines per ta kontrolluar ne programin “Revision Auto “ per km origjinale te makines ! Per cdo informacion na kontaktoni ne tel 0692288645
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim