FORD C-MAX ME DOGAN OKAZION

3 650 EUR

Shitet nga: xxxx 04 Pri 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
Ford C-Max full opsion me dogan
2.0 nafte,kambio manuale 6+1
Full opsion sedilje lekure me ngrofje sensor para mrapa klima,tavolina mrapa xhamat me ngrofje etj
Cmimi pak i diskutueshem
Ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike
Okazion!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione