Ford C-Max full opsion me dogan

3 650 EUR

Shitet nga: beniaminsimoni29@gmail.com 02 Pri 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
C-Max
Ford C-Max full opsion me dogan
2.0 nafte,kambio manuale 6+1
Full opsion sedilje lekure me ngrofje sensor para mrapa klima,tavolina mrapa xhamat me ngrofje etj
Cmimi pak i diskutueshem
Ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike
Okazion!!!
beniaminsimoni29@gmail.com
0694848886
Leaflet
Në fillim