Ford c maks 1.6 naft i 2008 i sapo ardhur

Shitet nga: Anxhelo 01 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
E sapo targuar . Sherbime te sapo bera , goma te reja , 1.6 naft shum ekonomike . Makina esht ne gjendje perfekte si jasht dhe brenda . 0697802220
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim