Fiat Stilo JTD

2 200 EUR

Shitet nga: mirgen 19 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Stilo
Fiat Stilo 1.9 nafte
Viti 2004 ,km 216,000
E targuar ne muajin Dhjetor 2018
Te gjitha sherbime te bera,goma te reja. Amortizatore dhe ferota te reja,rrip motorri + freksion i ri
Makina eshte shume e paster.Letra deri ne Dhjetor 2020
Leaflet
Në fillim