FIAT SEICENTO -00

1 400 EUR

Shitet nga: Fatjon Kurti 29 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Seicento
Fiat Seicento 1.1 Benzine, ne gjendje motorrike dhe xhenerike perfekte, timon hidraulike, airbag, xhama elektrike. Me letra te prera deri ne Janar 2017.
Fatjon Kurti
+355693081271
Leaflet
Në fillim